http://www.efornakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2017/11/1-6.jpg

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem Evden eve nakliyat Hizmeti insanları tereddüde düşüren konuların başında gelmektedir. Çoğu insan taşınma sürecinin yıpratıcı olması nedeni ile bu süreçten uzak kalmış, taşınma işlemlerini seneler içinde gerçekleştirmiştir. Eşyaların taşınması oldukça zahmetli bir iştir. Bu zorlayıcı işlemlerden kaçınmak için Acıbadem evden eve nakliyat firması tercihleriniz arasında bulunabilir. Firmalar hususunda yapacağınız araştırmalar doğrultusunda Acıbadem evden eve nakliyat firmasının oldukça nitelikli bir firma olduğunu göreceksiniz.

Acıbadem evden eve nakliayt

Acıbadem evden eve nakliyat süresi nasıl işler ? 

Acıbadem evden eve nakliyat sürecinde birbirinden yetenekli ve donanımlı nakliye elemanları gerekli olan işlemleri evinize gelerek halletmeye çalışır. Asansörlü nakliyat imkanı ile evinizin hangi katta bulunduğunun hiçbir önemi kalmadan taşınma işleminizi kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz. Bu imkan fazla sayıda nakliye elemanına ihtiyaç duyulmadan da taşıma işleminin gerçekleşmesine yardımcı olur.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat  Taşınma Süreci Nedir ?

Telefonla ulaşım sağladığınız nakliye firması, öncelikli olarak evinizde bulunan oda sayısı hakkında bilgi edinmek isteyecektir. Evinizin metrekare hacmi ve oda sayısı içinde bulunan eşya sayısı hakkında gelen ipucu vereceği için yapılacak çalışmalar bu bilgiler ışığında gerçekleşecektir. Kaç taşıma elemanının gerektiği, paketleme malzemelerinin ne kadar gerektiği verilen bu bilgiler doğrultusunda belirlenmektedir. Bu nedenle evinizin oda sayısını belirtmeniz işlemlerin kısa sürede halledilmesini sağlayarak konforlu bir şekilde eşyalarınızın naklinin gerçekleşmesini sağlar.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat  Montajlama ve Paketleme

Eşyalarınızı montajlama işlemlerini ve paketleme işlemlerini kendinizin gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceğini muhakkak nakliye firması ile görüşmelisiniz. Acıbadem evden eve nakliyat firması bu bilgiler ışığında nakliye ücretini ne kadar olduğunu hesaplamaktadır. Paketleme işlemini ve montajlama işlemini siz gerçekleştirirseniz ücrette belli oranda indirime gidilecektir. Fakat kendinizin paketlediği eşyalar konusunda nakliye firması hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Taşıma sırasında paketleme nedeni ile meydana gelen tüm olumsuzluklardan dolayı siz sorumlu olursunuz. Yapılacak indirim büyük tutarda bir indirim olmayacağı için hem kullandığınız malzemeler hem de sarf ettiğiniz efor sizi daha çok rahatsız edecektir.

Taşınma işleminin gerçekleşeceği günler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ve esnek bir taşınma takviminiz varsa nakliye işlemlerini cumartesi ve pazara bırakmadan tamamlamakta fayda vardır. Çünkü bu günler nakliye firmalarının en yoğun olarak çalıştığı günlerdir. Evden eve nakliyat en çok hafta sonları tercih edilmektedir. Bu nedenle hafta içi herhangi bir gün size daha fazla avantaj sağlayacaktır.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat evcil hayvan ve özel eşyaların taşınması

Taşınmasını istediğiniz özel eşyalarınız söz konusu ise veya evcil hayvanınızın da eşyalar ile birlikte yeni evinize taşınmasını istiyorsanız nakil firmasını önceden haberdar etmeniz gerekmektedir. Şehirler arası nakliyat durumu söz konusu olduğu zaman bu eşyaların güvenliğini sağlamak maksadı ile farklı işlemler gerçekleştirilir. Evcil hayvan taşımacılığında ise evcil hayvanınızın sizin aracınız ile yolculuk ediyormuş gibi hissetmesi sağlanır ve yolculuk boyunca ihtiyacı olan tüm şeyler giderilir. Taşınacak bu eşyalar için ekstra ücret talep edilmektedir. Çünkü bu eşyalara harcanan masraf, diğer eşyalara harcanan masraf ile aynı boyutta değildir.

Acibadem Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat Farklılığı

Şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat türüne göre daha uygundur. Aynı gün taşınma imkanı vermesinin yanı sıra yol masrafları da nakliye ücretine yansıtılmaz. Eşyalarınız aynı gün bulunduğunuz adresten alınarak taşınmasını istediğiniz adrese bırakılır. Evden eve nakliyat en avantajlı şekilde şehir içi nakliyatta karşımıza çıkmaktadır.

Şehirler arası nakliyat durumu söz konusu olduğunda ise ek paketleme işlemleri yapılarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde diğer şehre ulaştırılması hedeflenir. Bu hedef doğrultusunda farklı malzemeler kullanılır ve eşyalarınızın daha sağlam bir şekilde ulaştırılması sağlanır. Şehirler arası nakliyat söz konusu olduğu zaman nakliye ücretine ek olarak yol ücreti ve ek paketleme işlem ücretleri de dahil edilir. Böylelikle gözünüz arkada kalmadan taşınma işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
×