Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı evden eve nakliyat İnsanlar ev değişikliği, ev sahibiyle kira konusunda anlaşamama, yeni ev satın alma, iş değişikliği, tayin gibi farklı nedenlere bağlı olarak ev taşımak durumunda kalmaktadır. Ev taşıma işlemi, özen ve dikkat gerektiren aynı zamanda profesyonellik isteyen bir iştir. Her eşyanın, eşyanın özelliğine göre ambalajlanması, beyaz eşyaların sarılması, mobilyaların demontajlarının yapılması, elbiselerin elbise türüne göre muhafaza edilerek paketlenmesi bu süreçte son derece önemlidir. Bununla birlikte mutfak malzemeleri gibi kırılmaya her an hazır ürünlerin kırılmasını engelleyecek şekilde ambalajlanması gibi birçok detayı olan ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Tüm bu zor işleri kolaylaştırmak ve her eşyanın taşıma sırasında zarar görmemesi için Bostancı  Nakliyat firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Bostancı  Asansörlü Taşıma Sistemi İle Evden Eve Nakliyat

Bostancı nakliyat firması olarak tüm taşıma işlemlerini son teknoloji asansörlü taşıma sistemi ile

bostacı evden eve nakliyat
Bostancı evden eve nakliyat

taşıyoruz. Taşıma işlemlerinde kullanılan bütün ekipmanlar firmamıza aittir. Asansörlü taşıma sisteminin kullanılması bazı durumlarda zorunludur. Evin bulunduğu katın yüksek katlarda olması, bina iç merdiven genişliğinin dar olması elle eşya taşınması için müsait olmaması, yüksek maliyetlerle alınan evde kullanılan eşyaların düşmemesi, herhangi bir darbeye maruz kalmaması açısından güvenilir bir taşıma sistemi olması gibi nedenlerle asansörlü taşıma hizmeti kullanılır.

 

Bostancı   Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat hizmeti verilirken aşağıda belirtilen usullere ve işlemlere göre taşıma işlemi yapılmaktadır.

  • Öncelikle müşterilerimizin firmamız ile iletişime geçmeleri halinde firma elemanlarımız verilen adrese yönlendirilerek eşyaların hacmi, sayısı, eşya türleri, evin bulunduğu kat. Bu gibi detaylar hakkında ön bilgi mahiyetinde tespit işlemi yapar.
  • Müşterimiz ile fiyat konusunda karar kılındıktan sonra sözleşme imzalanır . Eşyaların olası her türlü çizik, darbe gibi sorunlardan dolayı müşterilerimizin mağdur olmaması için zararları karşılamak için eşyalar sigortalanır.
  • Kaba eşyalar dışında mutfakta cam ve porselen ürünler ve elbiselerde firma elemanlarımız tarafından paketlenecekse, taşıma gününden 1-2 gün öncesinde bu eşyalar taşımaya hazır hale getirilir. Taşıma günü teknik personelimiz ile adrese gidilir. Beyaz eşyalar ambalajlanır, mobilya türü malzemeler uzman teknik personelimiz tarafından demontajları yapılır. Tüm eşyalar usulüne uygun bir şekilde paketlenir ve asansör taşıma sistemi ile araca yüklenir.
  • Eşyalar yeni adrese taşınır ve müşterilerimizin isteği doğrultusunda odalara yerleştirilir. Beyaz eşyaların bağlantıları yapılarak kullanıma hazır hale getirilir ve daha önce demontajları yapılan ürünlerin montajları yapılır.
  • Tüm eşyalar yerleştirildikten sonra eşyalar olası herhangi bir çizik olup olmadığı müşterimiz ile birlikte kontrol edilerek işlem tamamlanır.

Bostancı  nakliyat firması olarak çalışan tüm elemanlarımız alanında uzman teknik personel olup, evden eve nakliye işlemlerinde sigortacılık hizmeti ile tüm eşyalarınız güvence altına alarak, 7/24 hizmet veren profesyonel nakliyat hizmeti sunan bir firmadır.

Make Perfect Your Business Right Now!

Call Now Button
×