Dragos Evden Eve Nakliyat

Dragos Evden Eve Nakliyat firmamız kurulduğu tarihten bu yana kurumsal bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu vurgulamak isteriz. Hem şehir içi hem de şehirlerarası hizmet veren firmamız müşterilerine %100 garanti sunmaktadır. Günümüzde taşımacılık sektöründe hizmet veren birçok firma var. Ancak malzemelerinin kalitesiz ve personellerinin tecrübesizliği ile müşterilerini hüsrana uğratabiliyor. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya gelmemek için alanında uzman bir firma ile süreci geçirmenizi önermekteyiz.

Evden eve nakliyat, fuar taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, asansörlü nakliyat, eşya depolama, kasa taşımacılığı, evcil hayvan taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ve banka taşımacılığı alanlarında hizmet vermekteyiz. Teknoloji ilerledikçe kullandığımız ekipmanlarımızı da yeniliyoruz. Böylece taşınma sürecini başarılı bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz.

Taşınmak oldukça zahmetli ve zor bir süreçtir Eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi ve yeni adrese götürülmesi tecrübe ister. Bunun için Dragos Evden Eve Nakliyat firmamızı tercih ederek uygun ücretlerde kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamızın taşımacılık için kullandığı tüm ekipmanlar son teknolojik araç ve gereçlerden oluşmaktadır. Eski ve kalitesiz ekipmanlarla eşya taşınması çok sakıncalı bir durumdur. Çünkü eşyaların açılması ve zarar görmesi yüksek ihtimaldir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini sağlamak için teknoloji ilerledikçe yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Dragos Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız tüm müşterilerine modern bir taşımacılık hizmeti veriyor. Asansörlü nakliyat günümüzde en sık kullanılan taşınma türüdür. Genellikle bina merdivenlerinin dar olması, bina giriş kısmının dar olması ve taşınacak evin yüksek katta olması ile nedeni ile asansörlü nakliyat tercih sebebi oluyor. Bu sayede eşyalarınız zarar görmeden nakliyat aracına yüklenecektir.

Asansörlü nakliyat ile zahmetsiz ve kusursuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Dragos Evden Eve Nakliyat firma personellerimiz güvenilir bir şekilde taşınmanızı sağlıyor. Aynı zamanda zamanında eşyalarınızın adresinize zamanında teslimini sağlayan lider bir firmayız. Sayısız referanslarımız ile sizleri memnun edeceğimizden bizler eminiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, vizyonu ve misyonu geniş profesyonel bir şekilde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Dragos Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Dragos Evden Eve Nakliyat Firması olarak amacımız müşterilerimize yüksek kalitede hizmet vermektir. Sektörde verdiğimiz hizmet karşılığında en uygun ücret teklifi sunuyoruz. Üstelik ücretsiz ekspertiz ve ücretsiz sigortalama işlemini siz kıymetli müşterilerimiz için uyguluyoruz. Taşınacak müşterilerimizin en çok merak ettiği konu nakliyat fiyatıdır. Evinizin büyüklüğü, oda sayısı, eşya sayısı, hizmet verecek personel sayısı ve taşınacak yeni adresin mesafesi doğrultusunda ücretlendirme yapmaktayız. Uzun yıllar boyunca sektörde uygun ücretlerde hizmet verdiğimizi vurgulamak isteriz. Firma olarak önceliğimiz kalite standartlarına uygun bir şekilde kusursuz bir şekilde taşınmanızı sağlamaktır.

Eşyalarınız için kullandığımız ambalajlarımız ve kolilerimiz oldukça kalitelidir. Eşyalarınızın güvencesi için tüm ekipmanlarımızı son teknolojik araç-gereçlerden oluşturmaktayız. Bu da nakliyat fiyatlarını etkileyen faktörlerden biridir. Taşınma sürecinde elinizi bir şeye değmeden taşınmanın keyfini süreceğinize dair garanti vermekteyiz. Sizler de bu süreci alanında uzman firmamız ile geçirmek istiyorsanız size bir tık uzaklıkta olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Bizlere 7/24 mail ve telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Dragos Evden Eve Nakliyat Firmaları

Günümüzde nakliyat sektöründe hizmet veren firma sayısı fazladır. Ancak eşyalarınızı güvenle emanet edeceğiniz firma sayısı azdır. Taşınmadan önce firmalar hakkında bilgiler edinmelisiniz. Geçmişte yaptığı işler ve firmaya referansa olan kişiler ile iletişim kurabilirsiniz. Dragos Evden Eve Nakliyat firmamız %100 memnun kalacağınızın garantisini iş başlamadan önce vermektedir. Bizler plan ve program dahilinde taşımacılık sürecini yönetiyoruz. Tüm personellerimiz alanında uzman ve işinin bilincinde olan ekiplerden oluşmaktadır. Sizlerin de fikirlerini alarak hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz.

Eşyalarınız için kullandığımız ambalajlarımızı özel olarak tedarik ediyoruz. Herhangi bir olasılıkla karşılaşmamak için dolgulu ambalajlar kullanmayı tercih ediyoruz. Böylece en ufak bir çarpmada bile eşyanızın zarar görmesini engelliyoruz. Daha fazla bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now Button
×