Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat ,bir adreste bulunan eşyaların, başka bir şehirde ya da aynı şehirdeki farklı bir yere taşıma işlemi evden eve nakliyat olarak adlandırılır. Evlerde kullanılan mutfak araç ve gereçler, elbiseler, mobilyalar, beyaz eşyalar, oturma grupları, salon takımı, mutfak masası, elektronik cihazlar ve diğer malzemelerin taşınması sırasında eşyaların hiçbir zarar görmemesi için gayret ve özen gösterilmesi, eşyaları usulüne uygun olarak ambalajlanması gerekir.

Göztepe  nakliyat firması olarak hem şehir içi hem şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bununla beraber sizin için değerli olan eşyalar bizim için de değerli olduğundan, teknik personelimiz ile her detaya dikkat edilerek çizik, darbe ya da deformasyonlar oluşmaması için en ideal şekilde ambalaj işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Göztepe Evden Eve Nakliyat Firmasından Hizmet Almanın Önemi

Göztepe Evden eve nakliyat sektöründe şehir içi ve şehirlerarası birçok firma faaliyet göstermektedir. Niteliksiz personel ile taşıma hizmeti yapan, usulüne uygun ambalajlama yapmadıklarından ve taşıma sırasında gerekli ciddiyet gösterilmediğinden yüksek maliyetlerle alınmış olan eşyalar darbe ve çiziklere maruz kalmaktadır.

Sigortacılık işlemleri yapılmaması sebebiyle bu zararlar maalesef karşılanmamakla beraber müşteriler mağdur olmaktadır. Piyasadan daha düşük teklifle iş yaptıklarından bu fiyatlara bakarak evin taşıtan ev sahipleri, taşınma işlemi bittikten sonra daha büyük bir zararla karşı karşıya kalmaları kaçınılmaz hale gelmektedir.

Göztepe Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Firmamızın ekipmanları kendisine ait, son teknoloji asansörlü taşıma sistemi kullanmaktadir. Kurumsallaşmış yapısı, tüm personeli alanında uzman kişilerden teşkil olunan, sigortacılık hizmeti ile güvenilir ve garantili hizmet sunan Göztepe  nakliyat firması ile iletişime geçerek profesyonel Göztepe Asansörlü Nakliyat Hizmeti alabilirsiniz.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Göztepe nakliyat firması olarak, bütçenize en uygun fiyat teklifleri ile kaliteli hizmet sunarak % 100 müşteri memnuniyetine öncelik vererek hizmet vermekteyiz. Fiyatları etkileyen unsurlar ise eşyanın bulunduğu kat sayısı, kaba malzeme ve eşyaların dışındaki mutfak araç-gereçlerin personelimiz tarafından paketlenmesinin istenmesi, eşyaların sigortalanması durumu, eşyaların bulunduğu ev ile nakliyenin gerçekleşeceği ev arasındaki uzaklık gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Firmamız, 7/24 saat hizmet sunarak siz değerli müşterilerimizin güvenini ve takdirini kazanmaya çalışıyoruz.

Make Perfect Your Business Right Now!

Call Now Button
×