Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı ev taşımak durumunda kalmaktadır. Tayin, iş değişikliği, ev satın alma, yeni bir yere taşınma isteği, kiracı olup ta ev sahibi ile anlaşamayanlar gibi birçok sebepten dolayı evden eve nakliyat ihtiyacı oluşmaktadır. Özellikle yaz dönemlerinde kamu personeli, tayin sebebiyle ev eşyalarını farklı illere taşımak durumunda kalırlar. Evdeki eşyaların başka bir yere taşınması eşya sahipleri için gayet zor ve sıkıntılı bir süreçtir. Mutlaka bu konuda profesyonel destek alınması gerekir. Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini profesyonel olarak yapan, yılların tecrübesi ve alanında uzman teknik kadrosu ile kadiköy evden eve nakliyat sektöründe tüm müşterilerimizin ev eşyalarını sorunsuz ve sigortalı bir şekilde taşıyoruz.

 

Kadiköy Asansörlü Taşıma Sistemi İle Evden Eve Nakliyat

Asansörlü taşıma sisteminin kullanılması bazı durumlarda zorunluluk arz eder. Özellikle evin bulunduğu katın yüksek seviyedeki bir katta olması, apartman içerisi merdiven alanının eşya taşımaya müsait olmayacak kadar dar olması, eşyaların taşınırken olası düşme-kırılma gibi sorunlarla karşılaşılmaması için güvenilir bir taşıma sistemi olması sebebiyle asansörlü taşıma sistemi ile eşyalar taşınır. Kadiköy asansörlü taşıma sistemi ile eşyaların taşınmasının avantajları şunlardır:

  • Güvenilir olması ve el ile taşımaya kıyasla raylı mekanizma üzerine konulan platform ile eşyalar taşındığından eşyaların düşme riski, kırılma gibi sorunlarla karşılaşılmaz.
  • Hızlı bir şekilde taşıma yapılabildiğinden zamandan tasarruf sağlar.
  • İşçilik giderlerini azaltır.
  • Olası kırılmalar, düşçe ve darbe gibi sorunlar olmayacağından eşyalar güvenle taşınır.

Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak asansörlü taşıma sistemini kullanarak bize emanet ettiğiniz eşyaları hiçbir zarar vermeden özen göstererek ve dikkatle taşıyarak emanetinize sahip çıkıyoruz.

 

Kadıköy Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evde kullanılan beyaz eşyalar, mutfak araç-gereçleri, elektrikli-elektronik cihazlar, mobilyalar, elbiseler, kanepeler, oturma grubu, salon takımı, mutfak masa takımı ve diğer tüm eşyalar emek verilerek yüksek maliyetle alınmaktadır. Müşterilerimizin emek vererek aldıkları eşyaları zayi etmemek için taşıma sırasında herhangi bir çizik, deforme olmaması için gayet titiz ve dikkatle taşıyoruz. Gerek şehir içinde gerekse de şehirlerarası evden eve taşımacılık sırasında olası kırılma, çizik ya da darbe nedeniyle eşyalarda zarar olması durumunda müşterilerimizin mağdur olmaması için eşyalar sigortalanarak taşınmaktadır ve olası bir zarar söz konusu olduğunda tüm zararlar sigorta kapsamında karşılanmaktadır. Kadıköy evden eve nakliyat firması, kurumsal yapısı, hizmette güvenin adresi olmaya devam edecektir.

Make Perfect Your Business Right Now!

Call Now Button
×