Suadiye Evden Eve Nakliyat

Suadiye Evden Eve Nakliyat

Ev ya da iş yerlerinin taşınma işlemleri hayli zorlu bir sürecin yaşanmasına etki eder. Bu zorlu süreçte size destek olan nakliye firmamız tüm taşınma yükünüzü üstünüzden alıyor. Suadiye evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanarak kısa sürede ve güven ile ev ya da iş yeri nakliyenizi gerçekleştirmenin avantajını elde edebilirsiniz.

Suadiye Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Suadiye Evden eve nakliyat işlemlerinde sadece ev değil iş yeri nakliye çalışmaları da gerçekleştirilir. Konusunda uzman ve deneyimli olan ekibimiz tarafından yapılacak olan işlemlerde paketleme ve ambalajlama çalışmalarımızda kaliteli malzemelere yer vermekteyiz. Eşyanızın zarar görmemesi için malzemeler ile gerekli olan çalışmalar yapılır. Tüm ev ya da iş yeri eşyanızın paketlenmesi sonrasında ise aynı özen ile paketler kapalı kasa araçlara sevk edilir. Kapalı kasa araçlara sevk yapılırken ise uzman personelimiz tarafından titizlik ile sevk işlemi gerçekleştirilir. Böylelikle daha dikkatli  ve güvenli bir nakil gerçekleştirilir. Yeni yerleşim yerine ulaşan eşyalarda aynı titiz çalışma ile taşınır.

Suadiye evden eve nakliyat hizmetlerini almak için firmamız ile irtibata geçerek başvurunuzu gerçekleştirmeniz yeterli. Ekibimiz gerekli olan çalışmaya kısa sürede yer vererek gerekli olan işlemlere başlayacaktır.

Suadiye Asansörlü Taşımacılık 

Evden eve nakliye işlemlerinden asansörlü taşımacılık sistemi hızlı ve daha güvenli olan bir sevk işleminin yapılabilmesine olanak sunar. Binanın dışından kapalı kasa aracın bulunduğu noktaya kadar uzanan özel asansör sistemi bina dışından eşyaların özel düzenek sistemi ile aşağı ya da yukarı taşınmasını sağlar.

Evden Ev Nakliyat İşlemlerinde Hizmet Sözleşmesinin Önemi

Suadiye evden eve nakliyat işlemlerinizde gerekli başvuru işlemi sonrasında ekibimiz adresinizi ziyaret ederek bina durumu ve eşya yükü ile ilgili rapor hazırlayarak hizmet bedelinin belirlenmesini sağlar. Hizmet bedeline verilen onay akabinde hizmet sözleşmesi düzenlenir. Hizmet sözleşmesinde talep edilen tüm hizmetler ve bedelleri kaleme alınırken aynı zamanda firmanın sorunlulukları da kayıtlanır. Hizmet sözleşmesi ile beraber taşınmaya konu olan tüm eşya yükü de sigorta kapsamında nakledilir. Böylelikle nakliye sırasında oluşabilecek olan kaza, hasar ya da zararı tanzim etmeniz de mümkün olur.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Şirketi

Call Now Button
×