Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak, taşınacak kişiler için çok zahmetli ve birçok aşamadan ibaret bir süreçtir. Bu yüzden bu aşamaların zahmetinden kurtulmak, eşyalara hiçbir zarar vermeden taşıtmak istiyorsanız Üsküdar evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Efor Nakliyat sektörde % 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yaptığı tüm taşımacılık hizmetlerinde resmi usullere uygun olarak güvenilir ve güvence vererek en uygun fiyat teklifleri ile kaliteyi bir arada sunan bir Üsküdar evden eve nakliyat firmasıdır. İnsanlar farklı sebeplere bağlı olarak evdeki eşyaları başka bir adrese taşımak zorunda kalmaktadır. Bu sebepler ise şunlardır:

  • Kamu personelinin tayin sebebiyle başka bir ile ya da ilçeye atanması
  • İş değişikliği sebebiyle taşınma
  • Ev satın alma
  • Farklı sebeplere bağlı olarak ev değiştirme gereği
  • Ev sahibi ile kira konusunda anlaşamama

Gibi nedenler kişilerin taşınmasını gerekli hale getiriyor.

 

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Evde kullanılan elektronik cihazlar, mutfak, araç gereçleri, elbiseler, koltuk takımı, salon takımı, mobilyalar ve diğer tüm malzemelerin taşınması profesyonellik gerektiren bir iştir. Üsküdar evden eve nakliyat firması olarak eşyaları taşırken aşağıdaki usullere göre taşırız. Müşterimizin iletişim kurması ile beraber verilen adrese, eşyaların neler olduğu, sayısı, bulunduğu kat gibi taşıma öncesinde gerekli olan bilgileri almak üzere teknik personel gönderilir.

Anlaşma sağlanması ile beraber sözleşme imzalanır. Eşyalar, olası her türlü zararda müşterimizin mağdur olmaması için sigortalanır. Şayet herhangi bir zarar söz konusu olduğunda tüm zararlar sigorta tarafından karşılanarak müşterimizin mağdur olması engellenir.

Kaba eşyalar dışında diğer eşyaların paketlenmesi işi firmamız elemanları tarafından yapılacaksa, taşıma gününden birkaç gün önce bu eşyalar, eşyanın türüne uygun olarak ambalajlanır. Taşıma günü tüm ekipmanla beraber daha önce belirlenen saatte verilen adrese gidilir. Çalışanlarımız alanlarında profesyoneldir ve her eşyanın ne şekilde taşınması gerektiği konusunda son derece titizdirler.

 

Üsküdar Asansörlü Taşıma Sistemi

Üsküdar evden eve nakliyat firması; eşyaların güvenle taşınabilmesi, herhangi bir darbe kırılma ya da düşme gibi riskleri engellemek amacıyla son teknoloji asansörlü taşıma sistemi kullanarak taşıma hizmeti yapmaktadır. Asansörlü taşıma sistemi ile eşyalar hızlı bir şekilde taşındığından zamandan ve işçilik masraflarından tasarruf sağlar.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Şirketi

Call Now Button
×